pondělí 7. ledna 2013

Študáci a modelky - ti tvrdej chleba maj

   Dnes byl jiný den. Mě byla venku hrozivá zima, ale Aničce ne, takže jsme šli na oběd a pak do parku, kde jsem poprvé na tomhle blogu fotil já. Řeknu vám, že modelky to mají vážně těžký... Já se třeba nefotím vůbec, protože neznám nic horšího, než se tvářit do objektivu - výsledky jsou vždycky horší, než jsem si myslel, že vypadám. A teď kdo má pravdu? Zrcadlo nebo foťák? Oba očividně ne...
   No, ale zpět k tomu dnešnímu focení! Takže zatímco mě mrzly prsty na spoušti a klepal jsem se jako ratlík - proto jsou některé fotky lehce máznuté (za to se omlouvám), Anička si sundávala svršky, aby se pochlubila růžovým svetrem! Jedna rada fotografům – nikdy se nepokoušejte štípnout modelku do tváře, aby chytla trochu zdravé barvy při těch nízkých teplotách, byla by to poslední zdravá věc, kterou uvidíte.
   Poslední týdny jsou pro nás ve znamení tvrdé práce studentů vysoké školy. Dlouhé hodiny jen sedíme doma či v knihovně a za doprovodu pronikavého pohledu z okna se duševně připravujeme na ten stav totálního zoufalství, že přes všechnu snahu zapamatovat si co nejvíc z látky, která je pro nás novinkou, nám po jedné noci s knihou ten vyučující bezostyšně udělil červené políčko. Asi si na nás zasedl... Ale proč, když ho vidíme v lednu u zkoušky poprvé?! Toto je spíš případ mě než Aničky, abych se přiznal :-)  Takže studenti - jděte se podívat na svého vyučujícího aspoň na první přednášku.

Jakub

Dnešní výsledek:

Ten svetr je určitě vypraný v Perwollu! ...Ne, ten je nový.

Longines - simply elegant

4 komentáře: